همنشین دل

ای همنشین من در این دنیا،تو تمام غم های مرا بخاطر بسپار وهمیشه در اندیشه ات نگهدار و به تاریخ بگو که عده ای همیشه بدنبال حقندونخواهند گذاشت که مستکبران بر مسثضعفان وپابرهنگان حکومت کنند.

گزیده بیانات رهبر انقلاب

شنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۰، ۰۸:۳۱ ق.ظ
با اصل انتخابات دشمنند
دشمنان ما مى‌خواهند اصلاً انتخابات برگزار نشود. چرا؟ براى این‌که بتوانند شاهدى بیاورند که در ایران مردم‌سالارى و دمکراسى نیست. وقتى ما انتخابات برگزار مى‌کنیم، حربه‌ى آن‌ها گم مى‌شود. بنابراین اولین خواسته‌هاى آن‌ها برگزار نشدن انتخابات است؛ کمااین‌که زمان برگزارى انتخابات مجلس هفتم هم تلاش کردند انتخابات را تعطیل کنند؛ اما خدا نگذاشت.
بیانات در دیدار دانشجویان و اساتید دانشگاه‌هاى استان کرمان ۱۳۸۶/۰۲/۱۹


تلاش دشمن برای حذف حضور مردم
بدانید مخالفان این کشور، دشمنان این ملت، دشمنان بهروزى ایران، دشمنان پیشرفت و ترقّى ملت ایران و دشمنان نظام جمهورى اسلامى هرچه بتوانند، انجام مى‌دهند تا مردم را از حضور در صحنه‌ى انتخابات مجلس شوراى اسلامى و هر صحنه‌ى دیگرى باز بدارند. تا امروز نتوانسته‌اند؛ به حول و قوّه‌ى الهى در آینده هم نخواهند توانست.
بیانات در اجتماع بزرگ مردم قزوین‌ ۱۳۸۲/۰۹/۲۵


می‌خواهند انگیزه مردم را کم کنند
در هر برهه‌اى سعى گردانندگان تبلیغات خصمانه‌ى استکبار جهانى بر این بوده است که حضور مردم را کمرنگ کنند؛ انگیزه‌ى مردم را کم کنند؛ همت آن‌ها را، امید آن‌ها را نسبت به انتخابات از بین ببرند یا کمرنگ کنند. البته به توفیق الهى نتوانسته‌اند. این نشاندهنده‌ى اهمیت انتخابات است.
‌بیانات در در دیدار فرماندهان نیروى هوائى ارتش ۱۳۸۶/۱۱/۱۹


با انتخاب آدمهای اصلح و متعبد مخالفند
[دشمنان]با اصل انتخابات دشمنند؛ با حضور پرشور و گسترده‌ى مردم در انتخابات دشمنند؛ با انتخاب آدمهاى اصلح و طرفدار حقوق مردم و متعبد و پایبند به مبانى اسلامى و ارزشهاى اسلامى مخالفند، دشمنند؛ چرا؟ چون می‌دانند این‌ها هم انتخابات، هم حضور گسترده‌ى مردم، هم حضور آدمهاى مناسب و شایسته در مجلس، به ضرر آنهاست؛ لذا مخالفت می‌کنند.
‌بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم‌ ۱۳۸۶/۱۲/۲۲


تلاش دشمن برای سردرگمی مردم
[دشمن]مى‌خواهد که مردم تحت تأثیر غوغا‌ها و تهمت‌زنی‌ها و هوچیگری‌ها، دچار دهشت شوند و نتوانند نمایندگان حقیقى خودشان را به مجلس بفرستند؛ تحت تأثیر تبلیغات فریبنده و رنگین قرار گیرند و نتوانند عناصرى را که به آن‌ها دل مى‌بندند و اطمینان مى‌کنند، پیدا کنند و به مجلس بفرستند.
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم‌ ۱۳۷۸/۱۱/۱۳


می‌خواهید برای ایجاد چیزی که هست تلاش کنید؟!
در داخل چرا یک عده‌اى همین‌طور یا صریحاً می‌گویند دموکراسى و مردمسالارى نیست، یا صریحاً نمی‌گویند؛ جورى می‌گویند که معنایش‌‌ همان «نیست» است؟ می‌گویند آقا ما باید براى ایجاد مردم‌سالارى در کشور تلاش کنیم! چیزى که هست. می‌خواهید براى ایجاد آن چیزى که هست، تلاش کنید؟! این‌ها آن چیزهائى است که نقطه‌ى مقابل اعتماد به نفسى است که ملت ما به آن احتیاج دارد و باید آن را داشته باشد.
بیانات در دانشجویان دانشگاه‌هاى استان یزد ۱۳۸۶/۱۰/۱۳


انتخابات باید پشتوانه امنیت ما باشد
انتخابات همیشه در کشور ما تا حدودى یک حادثه‌ى چالش‌برانگیز است. اگرچه در مقایسه‌ى با انتخاباتهائى که در بعضى از کشورهاى دنیا - چه کشورهاى به اصطلاح پیشرفته، و چه بعضى از کشورهاى دیگر - برگزار می‌شود، که تویشان چه خباثت‌ها، چه خیانت‌ها، چه درگیرى‌ها، حتّى چه کشت و کشتار‌ها اتفاق مى‌افتد، بحمدالله این حوادث در کشور ما نیست، اما بالاخره یک چالشى است؛ مردم را متوجه می‌کند. مراقب باشید این چالش به امنیت کشور صدمه نزند. انتخابات که مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دینى است، باید پشتوانه‌ى امنیت ما باشد. نباید اجازه داد که این چیزى که ذخیره‌ى امنیت است، پشتوانه‌ى امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد کند.
دیدید، حس کردید، از نزدیک لمس کردید آن وقتى را که دشمنان می‌خواهند از انتخابات علیه امنیت کشور سوء استفاده کنند. باید همه مراقب باشند، همه بهوش باشند. آحاد مردم، مسئولان گوناگون، منبرداران سیاسى، کسانى که می‌توانند با مردم حرف بزنند، همه مراقب باشند، مواظب باشند؛ از انتخابات مانند یک نعمت الهى پاسدارى کنند.
خطبه‌هاى نماز عید سعید فطر ۱۳۹۰/۰۶/۰۹


خواست دشمن را تخطئه کنید
دشمنان مى‌خواهند ما در انتخابات شرکت نکنیم؛ دشمنان مى‌خواهند که ما انتخاباتمان چشمگیر نباشد؛ دشمنان مى‌خواهند چنین وانمود کنند که ملت، رغبتى به انتخابات و به کارهاى مربوط به مجلس و مسائل اساسى نظام ندارد. شما باید این را تخطئه کنید و باید شرکت کنید.
بیانات در بازدید از پنجمین نمایشگاه بین‌‌المللى کتاب تهران‌ ۱۳۷۱/۰۲/۱۷


ملت‌ها به انتخابات ایران نگاه می‌کنند!
من مطمئنم که این انتخابات براى ملتهاى دیگر هم یک نشانه‌اى است. براى همین هم هست که دستگاه‌هاى خبیث استکبار، از آمریکا و انگلیس و صهیونیست‌ها و دیگران، دارند مرتباً تلاش می‌کنند که این انتخابات را به یک جورى خراب کنند، مخدوش کنند. کشورهاى دیگر نگاه می‌کنند ببینند این پیشکسوت انتخاباتى و انقلابى - که ملت ایران است - چه کار خواهد کرد. ملت ایران در این زمینه، جزو پیشکسوتهاست. ملتهاى دیگر نگاه می‌کنند ببینند انتخابات در ایران به کجا خواهد رسید. استکبار دوست دارد که انتخابات در کشور ما آنچنان بشود که ملتها را مأیوس کند.
بیانات در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز ۱۹دی ۱۳۹۰/۱۰/۱۹


گوش ملت به این حرف‌ها بدهکار نیست!
این ملت، در آستانه‌ى یک آزمایش بزرگ، یعنى انتخابات مجلس شوراى اسلامى است. جنجالهاى تبلیغاتىِ صهیونیست‌ها و امریکایی‌ها هم، اساساً، به همین خاطر است. هروقت فکر مى‌کنند که خواهند توانست ملت را از یک اقدام اساسى باز بدارند، دریغ نمى‌کنند. مردم، از مدّت‌ها پیش منتظرند که در روز جمعه، به پاى صندوقهاى رأى بروند، و آن‌ها، براى این‌که ذهن‌ها را به جاى دیگرى متوجّه کنند، در رسانه‌هاى مزدور خود، شعارهاى ضدّ ملت ایران و ضدّ نظام جمهورى اسلامى سر مى‌دهند. اما گوش ملت ما، به این حرف‌ها بدهکار نیست.
بیانات در «دانشکده افسرى» ۱۳۷۴/۱۲/۱۶
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۰/۱۲/۰۶
حامد برزگر

نظرات  (۲)

۲۳ اسفند ۹۰ ، ۱۵:۴۵ زائر باران
سلام و خدا قوت.
منتظر به روز کردن وبلاگتون هستیم.
یا علی


راسیتش فعلا دارم رو به روز کردن خودم کار می کنم.و وقت به روز کردن خودم هم ندارم.
برروی بوم زندگی،هرچیزمی خواهی بکش

زیباوزشتش پای توست، تقدیر را باور نکن

تصویر اگر زیبا نبود ،نقاش خوبی نیستی

ازنودوباره رسم کن، تصویررا باورنکن

خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید

پرواز کن تا آرزو،زنجیرراباورنکنسلام سال نو مبارک

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی